Grupinių užsiėmimų tvarkaraštis

17:50 - 18:45

19:00 - 20.00

Pirmadieniais

Trečiadieniais

Ketvirtadieniais

Pilatesas

-

Pilatesas

Dance Jam / Latino mix /Tae Bo

Funkcinė / Kūno dizaino / ratu / intervalinės treniruotės / step interval

Step by step / Step interval

Treniruočių aprašymai

PILATES. Ši mankšta idealiai tinka netgi tiems, kurie niekada nesportavo. Ji koreguoja laikyseną, padeda, jei stuburas iškrypęs ar skauda nugarą, jaučiama įtampa pečių, kaklo srityje. Pratimai atliekami lėtai,koncentruotai.


DANCE JAM - tai kardio treniruotė, kurią jungia šiuolaikinė muzika ir madingi šokių judesiai. Šios treniruotės metu deginsite riebalus, gerinsite savo fizinį pasirengimą bei tobulinsite šokių judesius. Gera nuotaika garantuota!

 


LATINO MIX– tai šokis su daug lotynų ir egzotiškos muzikos. Tai lėto ir greito ritmo kombinacija, kuri tobulina kūno formas, labai gerai ir efektyviai degina  kalorijas, stiprina visas raumenų grupes.

 

TAE BO – tai aerobikos ir kovos sporto šakų derinys. Per treniruotę išliejama nemažai prakaito, o tai reiškia, kad sudeginama daugiau, nei 800 kalorijų. 

 


FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ - intensyvi jėgos treniruotė, skirta raumenų balansui bei sąnarių stabilumui gerinti, traumų rizikai mažinti, todėl ji tinka įvairaus fizinio pasirengimo lankytojams, norintiems tobulėti.

 


KŪNO DIZAINO TRENIRUOTĖ  .Tai viena iš aerobikos rūšių, kurios didžiąją laiko dalį sudaro jėgos pratimai įvairioms raumenų grupėms, naudojant svarelius, gumas, kamuolius. Treniruotė puikiai tinka bet kokio amžiaus ir sudėjimo bei fizinės ištvermės asmenims.

 


RATO TRENIRUOTĖ . Tai efektyvi treniruotė, skirta kūno svorio mažinimui, naudojant naujausias funkcinio treniravimo metodikas, kurios metu atliekami pratimai visam kūnui, įvairioms raumenų  grupėms. Treniruotė vyksta ratu, specialiose “stotelėse”.

 


INTERVALINĖ TRENIRUOTĖ. Aukšto intensyvumo intervalinė treniruotė. Kurios metu didelio intensyvumo intervalus, keičiam mažo intensyvumo intervalais.

STEP INTERVAL. Intervalinė treniruotė ant Step platformų, kurios metu jėgos pratimai atliekami pakaitomis su Step aerobikos pratimais.Rekomenduojama vidutinio ir gero fizinio pasirengimo lankytojams.

 


STEP BY STEP . Ji tinka tiek pažengusiems tiek pradedantiesiems klubo nariams norintiems ne tik gerai nenuobodžiai praleisti laiką kardio treniruotėje, bet ir siekiantiems stiprinti kojų raumenis, gerinti ištvermę, koordinaciją bei sudeginti šimtus kalorijų .

© 2019 by Fenix Gym

  • Black Facebook Icon